• O nas

MEX Nutrition założyliśmy w 2010 roku, w Nowym Jorku, kolebce kulturystyki. To tam zdobyliśmy wiedzę i warsztat pozwalające nam na produkcję wysokiej jakości suplementów.  

Naszą misją jest dostarczenie najwyższej jakości odżywek sportowych, suplementów diety oraz akcesoriów treningowych w konkurencyjnych cenach. Profesjonalnie, przy pełnej transparencji, bez ściemy.

Nasze produkty wytwarzane są przy zastosowaniu najnowszych norm i naukowo opracowanych technologii, pozwalając nam utrzymać się w czołówce, jako jedna z wiodących marek na rynku.

W 2014 roku wiceprezesem i doradcą naszej firmy został Flex Wheeler, legenda kulturystyki. To równocześnie zaszczyt i dowód, że jakość naszych produktów jest wystarczająco dobra, nawet dla profesjonalistów z najwyższej półki.

Obecnie oferujemy cztery linie produktów odżywczych, czyli suplementów. W zależności od Twojego zaawansowania oraz zainteresowań.

Ekskluzywna PRO LINE adresowana jest do profesjonalnych zawodników oraz osób, które traktują sport naprawdę poważnie. Najwyższa jakość i stężenia.

SPORT LINE stworzona została z myślą o miłośnikach sportów aktywnych, czyli jeżeli biegasz, uprawiasz sporty walki lub po prostu prowadzisz naprawdę intensywny styl życia - ta linia jest dla Ciebie.

FIT LINE przeznaczona jest dla entuzjastów różnych dyscyplin fitness. Tutaj znajdziecie spalacze tłuszczu oraz produkty pomagające modelować sylwetkę. 

2GO to linia produktów pomagająca zachować dobrą kondycję, dzięki produktom w przystępnej formie - zawsze pod ręką. W ofercie znajdziecie shoty energetycze oraz batony (energetyczne, rozbudowujące masę mięśniową, wspomagające regenerację). Innymi słowy - ta linia, to fabryka energii, która mieści się w kieszeni.

Od niedawna rozwijamy się także na nowym polu.  MEX Wear to linia produktów stworzonych do trenowania. Wygodne, przemyślane, wysokiej jakości. Od praktyków i profesjonalistów - dla Ciebie. 

Bez względu na to, czy Twoim celem jest zwiększenie masy i siły mięśni, poprawienie rzeźby lub odchudzanie, czy po prostu polepszenie kondycji sportowej i samopoczucia, produkty MEX Nutrition pomogą w jego osiągnięciu, zwiększając skuteczność każdego rodzaju treningu sportowego.

Gwarantujemy.